|Nuno|
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielona Góra
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Paragraf 22. .
0
@MesQueUnClub_87 po pierwsze hipotezy. Po drugie widzę że złapiesz się sznura z gówna byle by bronić własnego zdania. Podałem swoje, co z tym dalej zrobisz Twoja sprawa, ja tam na pewno nie będę dyskutował z insynuacjami wynikającymi z braku wyciągania informacji z tekstu.
1
@shinthps mi marznom pienty
0
@Zip dupa Wam pęka a gość ma Was w ostatnim odcinku układu pokarmowego. Nie ciężko zauważyć że poza talentem do gry, to najbystrzejszy nie jest, co pokazują liczne sytuacje i tutaj i w Argentynie. Jego ojciec to samo. I nie jest to żadne obrażanie, a coś czego jeśli ktoś nie widzi, to ma cechy wspólne z Bartomeu. Wyżej macie post o Maldinim, który wyjaśnia wszystko. A Messi? Tak, jestem w stanie zaryzykować stwierdzenie że po tylu zwycięstwach, pieniądzach i z obecnym wypaleniem wysoko w jego hierarchii stoją jego przyjaciele.
0
@MesQueUnClub_87
Mówmy o faktach o nie o kaczkach dziennikarskich. Mówił, nie mówił, szalę goryczy u niego przelało wystawienie Suareza.
7
Śmieszne trochę że faks wpadł do klubu dopiero jak to Suarez się dowiedział co się dowiedział. W perspektywie braku codziennego grilla z ziomkiem dla niego klub (jaki by nie był) nie ma znaczenia. Beka.
1
@l0Messini 12.09
0
Męczący już gość trochę.
0
Jeszcze raz zapytam czy jest gdzieś cały mecz z Bayernem poza fullmatches, bo tam nie działa?
2
Nie wiem po co redakcja świadoma zapisów kontraktowych Messiego wstawia takie newsy, które powstać nie powinny, bo nie mają kompletnie żadnego znaczenia, a jedynie za zadanie tworzyć szum medialny.
0
@semafor żadnej
2
@Kuczek wigry ciechocinek - zryw kobyłka
0
Jest gdzieś cały mecz wrzucony?
0
Damy radę w rewanżu, nie pękajcie.
1
Skoro dało się w tym klubie totalnie anihilować pozycję skrzydłowego, to może by zrobić to samo z pozyskiwaniem zawodników z Brazylii, obie rzeczy absurdalne, ale pierwsza z nich jak najbardziej prawdziwa. W końcu mes que un club, hehe, vamos.
Ciekawe z jakim % Brazylijczyków nie było problemu.
1
Od razu pocisk, jeszcze nie zaczęli współpracować
0
Nie.
0
@brzozz zrobiłeś mi dzień tym rzut madryt, kibicuję od 2004, pierwszy raz się spotykam, piękne
5
@Messcr bo tu zawsze jak wynik jest na korzyść Barcy to jest zmieniany w moment, a jak na niekorzyść to potrafi to zająć sporo czasu, od lat tak jest
1
Jako że nie widzę by regulamin tego zakazywał i z uwagi na niewielką ilość pozostałego czasu zbiórki pozwolę sobie (poza wpłatą) tutaj ją udostępnić:
https://www.siepomaga.pl/Hania
Czyńmy dobro cules, Mes que un club ;)
0
@VeB77 wtedy jeszcze tego nie wiedziano więc brak sensu w Twojej wypowiedzi
0
@VeB77 bo typ to szklanka
0
@l0Messini mam PS4 z 4, 5 lat i jest jak nowe wiec srednio
2
@TheMefju Przy budżecie 'normalnym' jest 179mln do wydania i 20 na płace. Poziom negocjacji też normalny. W jedno lato udało mi się wyjąć De Ligta za jakieś 100, Robertsona za około 85, Neymara 288 i Gabriela Jesusa za jakieś 80, ale oddałem Dembele za 150, Rakiticia za 40, Griezmana też za jakieś 150, Pique za jakieś marne grosze i Albe chyba 50. Wciąż niestety brak opcji z przodu do rotacji więc... robię okienko transferowe jeszcze raz i próbuję Neymara wyciągnąć za mniej niż 288mln.
PS. Lautaro za słaby fizycznie.
PS2. No i Semedo poszedł za jakieś 45 i za niego Dumfries z PSV za 20.
0
Od dawna nie grałem Barcą w PESie, bo w poprzednich latach było to zbyt proste. Teraz jednak podjąłem się poprowadzenia, a przede wszystkim przebudowania tej drużyny i powiem Wam że nawet w PESie nie jest to łatwe, zakładając że ustawimy realne warunki rozgrywki.
1
Co tam za nuta w tle leciała? Chyba lil wayne (fame)
0
@Colon marmite okropienstwo
0
@eydem wczoraj zacząłem PSV, toporny skład, jest roboty
1
@umtiti Napoli to jeszcze gorsze raki od nas
0
Celta co charakter. Jak trzeba to produkują w każdych okolicznościach.